Oświetlenie dla wizji maszynowej Smart View

Firma Smart View jest producentem szerokiej gamy oświetlenia dla systemów wizyjnych.

Oświetlacze liniowe – Nano

Mocne, kompaktowe oświetlenie. Pasuje do wszystkich zastosowań w ograniczonej przestrzeni montażowej.


Oświetlacze liniowe

Uniwersalne oświetlenie liniowe do bezpośredniego oświetlenia większości powierzchni. Nadaje się zarówno do zastosowań jako oświetlenie ciemnego i jasnego pola.


Oświetlacze liniowe wysokiej mocy

Oświetlenie liniowe serii High Power, są przeznaczone do intensywnego oświetlenia obiektów i powierzchni. Seria LL130 posiada 2 linie diod LED dużej mocy przy zachowaniu kompaktowych wymiarów.


Oświetlacze liniowe serii High Performance

Bezpośrednie, uniwersalne oświetlenie większości powierzchni. Pozwala na oświetlenie obiektów na zasadzie ciemnego lub jasnego pola w zależności od odległości i kąta względem oświetlanego obiektu.


Oświetlacze do kamer liniowych

Zaprojektowany do zastosowań z kamerami liniowymi. Szerokość skupienia światła można regulować ręcznie za pomocą cylindrycznej soczewki. Oświetlenie o wysokiej mocy do wymagających zastosowań.


Oświetlacze punktowe

Bezpośrednie intensywne oświetlenie odległych obiektów i kodów.


Krótkie oświetlacze punktowe

Bezpośrednie intensywne oświetlenie odległych obiektów i kodów.


Oświetlacze typu Back Light

Oświetlenie obiektu rozproszonym światłem od tyłu, które podkreśla kształt i kontury kontrolowanego obiektu.


Oświetlacze matrycowe

Bezpośrednie, uniwersalne oświetlenie większości powierzchni.


Oświetlacz pierścieniowy typu Smart

Oświetlacz z możliwością sterowania niezależnie 4 sekcjami. W pełni programowalny przez interfejs USB. Do wymagających, lśniących i/lub zakrzywionych obiektów i powierzchni.


Oświetlacze pierścieniowe typu Low AngleWysokowydajne światło pierścieniowe o niskim kącie świecenia. Równomierne oświetlenie, skierowanego ku środkowi. Nadaje się do oświetlania wypukłego lub wklęsłego tekstu (aplikacje OCR) lub do oświetlania odległych obiektów i powierzchni.


Oświetlacze pierścieniowe

Klasyczny oświetlenia pierścieniowy do bezpośredniego oświetlenia obiektu.


Oświetlacz kopułowy

Idealny do pośredniego, jednorodnego oświetlenia zakrzywionych powierzchni lub obiektów.


Oświetlacz segmentowy

Oświetlacz segmentowy do oświetlenia obiektów na zasadzie ciemnego lub jasnego pola. Z możliwością regulacji kątów dla każdej sekcji oddzielnie.


Oświetlacz typu dark field

Przeznaczony do podkreślenia wypukłości i oświetlenia powierzchniowego. Nadaje się do podświetlania tekstów i kodów DPM .


Oświetlacz panelowy

Płaski oświetlacz panelowy jest przeznaczone do jednorodnego oświetlania obiektów, w którym nie możliwe jest zastosowanie tradycyjnego dużego oświetlacza kopułowego. Za pomocą tego światła można realizować różne zadania wizyjne, w tym kontrolę powierzchni, jednorodne oświetlenie płyt PCB, oświetlenie błyszczących przedmiotów i powierzchni oraz oświetlenie dużych powierzchni.


Zestawy testowe