Eltron – Systemy Wizyjne i Czytniki Kodów

Eltron od wielu  lat jest partnerem firm zajmujących się produkcją systemów wizyjnych i czytników kodów.  Od 15 lat jesteśmy partnerem firmy Datalogic, a od 12 lat firmy Cognex.  Oferujemy również niemal pełen zakres akcesoriów do systemów wizyjnych, takich jak oświetlacze, kamery, komputery, obiektywy i okablowanie.

Oprócz samej sprzedaży sprzętu, oferujemy Państwu pomoc w zakresie doboru systemów i czujników wizyjnych oraz czytników kodów. Dysponujemy własnym laboratorium bogato wyposażonym w systemy wizyjne i czytniki kodów oraz bardzo szeroki zestaw niezbędnych akcesoriów (oświetlenie i optyka). Na prośbę klienta, na bazie dostarczonych do nas próbek, przeprowadzamy testy wykonalności a następnie przekazujemy raport prezentujący wstępną koncepcję rozwiązania.

Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb i możliwości klienta:

  • Samodzielna realizacja przez klienta – proponujemy szkolenia i asystę przy uruchomieniu
  • Zamówienie gotowego rozwiązania – współpracujemy z kilkoma wyspecjalizowanymi firmami inżynierskimi posiadającymi duże doświadczenie w zakresie integracji systemów wizyjnych. W wypadku kompleksowej realizacji projektu proponujemy kontakt z wybranym integratorem.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony głównej naszej firmy: www.eltron.pl oraz strony poświęconej systemom wizyjnym firmy Cognex www.systemywizyjne.eu.