Datalogic

Oferta systemów wizyjnych Datalogic zbudowana została w 2011 roku po przejęciu firmy PPT Vision Inc. Przez ponad 30 lat PPT Vision skupione było wyłącznie na rozwoju technologii systemów wizyjnych dla automatyzowanej kontroli produktów oraz automatyzacji linii produkcyjnych w przemyśle. Dzięki szerokiemu doświadczeniu tysięcy przeprowadzonych z sukcesem instalacji, PPT Vision stał się powszechnie rozpoznawalnym liderem w innowacyjnych systemach wizyjnych oraz dostarczył wiele unikalnych korzyści klientom:

  • Wspólna platforma programistyczna dla wszystkich systemów wizyjnych – Oprogramowanie wizyjne jest elastyczne, potężne i ujednolicone dla wszystkich kamer inteligentnych i procesorów wizyjnych. To oznacza, że nie ma potrzeby przeprowadzania dodatkowych szkoleń dla użytkowników i wdrażanie kolejnych platform programistycznych – wystarczy wybrać potrzebny sprzęt i przystąpić do działania! Można przetransferować inspekcję z jednej kamery na drugą i po chwili znowu wrócić bez konieczności przebudowy aplikacji.
  • Elastyczność i bezpieczeństwo – Control Panel Manager (CPM) – oprogramowanie do tworzenia paneli kontrolnych daje użytkownikowi bezpieczeństwo, pozwala na pełną konfigurowalność i jest jednolity dla wszystkich produktów. Pozwala chronić konfigurację systemu przed dostępem nieautoryzowanych pracowników, dając jednocześnie personelowi olbrzymie możliwości konfiguracji i pełną elastyczność. CPM pozwala na szybsze tworzenie interfejsu użytkownika w porównaniu do rozbudowanych języków programowania. Pozwala na połączenie się i przeglądanie danych z jednego lub wielu systemów wizyjnych po kliknięciu jednego przycisku.
  • Gotowy na potrzeby klienta – Spersonalizowane, ulepszone i ukierunkowane na potrzeby klienta. Dostarczając rozwiązania aplikacji, zapewniamy Ci taki dużo wsparcia, ile potrzebujesz. Gdy wybierz jedno z naszych rozwiązań zapewnimy wsparcie naszych inżynierów aplikacyjnych w zakresie szkoleń, testów wykonalności oraz pomocy przy wdrożeniu.
  • Szerokie portfolio produktów –  Platformy sprzętowe pozwalające naszym  klientom rozszerzyć zakres zastosowań systemów wizyjnych.
    Możemy dostarczyć system wizyjny zoptymalizowany dla potrzeb inspekcji począwszy od samodzielnych kompaktowych kamer inteligentnych do procesorów wizyjnych o najwyższej wydajności. Możesz wybrać spośród kamer inteligentnych wersję monochromatyczną CCD i CMOS lub kolorową. W przypadku procesorów wizyjnych możesz wybrać opcję od pojedynczej kamery do systemu wielokamerowego, pozwalającego na współpracę z kamerami o rozdzielczości od VGA aż do ultra wysokiej rozdzielczości oraz z kamerami liniowymi.

Dziś po integracji pomiędzy Datalogic i PPT Vision Inc. szeroka oferta w zakresie wizji maszynowej pozwala na sprostanie najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów pod względem jakości i ceny. Sprzedając poprzez globalną sieć doświadczonych dystrybutorów i partnerów, Datalogic jest dostawcą rozwiązań dla wszystkich mających zapotrzebowanie w zakresie systemach wizyjnych.